Läänemaa kolmapäevak Tuksis

9.06.2010
Korraldaja : Peraküla Kompass
Rajameister : Arne Kivistik
[LASTE] [M12] [M16] [M21] [M40] [N12]
[N16] [N21] [N40] [VALIK]
M21 Rada (1): 15 KP 6.4 km
  # Nimi                      Klubi      EOL  Tulemus 
  1.Meelis Zimmermann         Kape       2000 00:46:25
  2.Peep Aedviir              Okas       8317 00:59:45
  3.Tarvi Viik                Okas       1874 01:00:46
  4.Aivar Leht                Okas       5485 01:04:18
  5.Jaanus-Janari Kogerman    Okas       5789 01:06:25
  6.Marek Pragi               Läänemaa S 13538 01:10:10

M40 Rada (2): 13 KP 5.3 km
  # Nimi                      Klubi      EOL  Tulemus 
  1.Rein Hanstein             Okas       3277 00:50:30
  2.Jüri Rokko                SK         1240 01:02:55
  3.Juhan Lukk                Okas       1878 01:09:50
  4.Tõnu Sellin               Uddeholm T 8803 01:16:45

M12 Rada (3): 8 KP 2.2 km
  # Nimi                      Klubi      EOL  Tulemus 
  1.Miko Sein                            14159 00:23:08
  2.Eric Richard Kogerman     Päikesejän 11255 00:25:10

M16 Rada (4): 8 KP 2.2 km
  # Nimi                      Klubi      EOL  Tulemus 
  1.Markus Sein                          14160 00:23:08
  2.Rasmus Romeo Truuver      Okas       8321 00:31:52
  3.Joonas Kirss                            0 00:31:54
  4.Marina Muld                             0 00:56:30
  4.Marietta Muld                           0 00:56:30
  6.Egne Lappmaa                            0 01:00:20

N21 Rada (5): 11 KP 4.0 km
  # Nimi                      Klubi      EOL  Tulemus 
  1.Reet Aedviir              Okas       1205 00:51:36
  2.Taimi Õunapuu             Okas       2536 00:59:58
  3.Kertu Kaljuveer           Okas       5516 01:04:55
  4.Evelyn Tõnurist                      15394 01:07:54
  5.Margis Sein               Lääne Maav 12584 01:27:45
    Kärt Aedviir              Okas       8313 DNF

N40 Rada (6): 10 KP 4.0 km
  # Nimi                      Klubi      EOL  Tulemus 
  1.Marika Meister            Okas       1883 00:41:25
  2.Helle Rennu               Saku       1881 00:42:12
  3.Reet Rohi                 Okas       1203 00:42:33
  4.Ülle Raudsepp             Okas        709 00:47:10

N16 Rada (7): 6 KP 1.8 km
  # Nimi                      Klubi      EOL  Tulemus 
  1.Elina-Emiilie Leht        Okas       6671 00:14:02

N12 Rada (8): 6 KP 1.8 km
  # Nimi                      Klubi      EOL  Tulemus 
  1.Karlotte Karm                           0 00:26:01

LASTE Rada (9): 5 KP 0.7 km
  # Nimi                      Klubi      EOL  Tulemus 
  1.Miko Sein                               0 00:03:00
  2.Eric R. Kogerman                        0 00:03:18
  3.Peeter Leht                             0 00:03:25
  4.Martina Muld                            0 00:04:00
  5.Karlote Karm                            0 00:04:30
  6.Marietta Muld                           0 00:06:20
  7.Mia Mai Muru                            0 00:06:40
  8.Hugo Bert Muru                          0 00:11:25
  9.Rasmus Maximus Kaljuveer                0 00:13:40

VALIK
  # Nimi                      Klubi      EOL  Tulemus 
    Mati Kallemets            Okas        972 NA 12p


© Tak-Soft 2005 http://www.tak-soft.com Päevakud:1.0 [2005.311] @ 11.06.2010 22:26:05