Läänemaa Orienteerumisklubi Okas

AVALEHT

KLUBI

Treeningud

VÕISTLUSED
Päevakud
Läänemaa MV
Tulemused
Pildid

KONTAKT

 

TULEMUSED (2004 - 2012)

2012

Päevakute tulemused:

1. 11.04.2012 Haapsalu (Kastani) tulemused SI ajad nöörirada
2. 18.04.2012 Palivere tulemused SI ajad nöörirada
3. 25.04.2012 Lihula tulemused SI ajad  
4. 02.05.2012 Paralepa tulemused SI ajad  
5. 09.05.2012 Silma õpikoda tulemused SI ajad nöörirada
6. 16.05.2012 Nõva-Rannaküla (LÄÄNEMA MV) Tulemused SI ajad nöörirada
7. 23.05.2012 Kaasiku tulemused SI ajad  
8. 30.05.2012 Palivere tulemused SI ajad  
9. 06.06.2012 Tuksi tulemused SI ajad nöörirada
10. 22.08.2012 Kaasiku-Marimetsa tulemused SI ajad nöörirada
11. 29.08.2012 Haapsalu tulemused SI ajad  
12. 05.09.2012 Pullapää II tulemused SI ajad nöörirada
13. 12.09.2012 Paralepa tulemused SI ajad nöörirada

Koondtulemused (kõik päevakud)
Sprindi arvestus (vaid sprindipäevakud)

KOOLIDE ORIENTEERUMISPÄEVAD:
20.09.2012 HWG orienteerumispäeva tulemused: tulemused klasside kaupa
04.06.2012 Oru kooli orienteerumispäev Tulemused Vaheajad
30.05.2012 Uuemõisa lasteaed-algkooli spordipäev Tulemused Vaheajad
30.03.2012 Uuemõisa lasteaed-algkooli siseorienteerumispäev Tulemused Rada 1-1 Rada 1-2 Rada 2-1 Rada 2-2 1.-2. klassi tulemused 3.-6. klassi tulemused
21.02. 2012 Palivere kooli siseorienteerumispäev Rada 1 , Rada 2, tulemused, vaheajad, lõpptulemused

MUUD VÕISTLUSED:
05.10.2012
Koolinoorte MV: TULEMUSED VAHEAJAD KOOLIDE ARVESTUS

Läänemaa suvemängude orienteerumise TULEMUSED
Öine orienteerumine Paliveres tulemused etapid

2011 ------------------------------------------------------------------------------------

Wiedemanni sise-o 20.04.2011 tulemused      Vaheajad

Kolmapäevakute etapid:
NB! Tulemused ilmuvad jooksvalt päevakute lehele!

27.04.2011 Paralepa tulemused klassid vaheajad klasside vah. nöör
04.05.2011 Kuliste tulemused klassid vaheajad klasside vah. nöör
11.05.2011 Kaasiku tulemused klassid vaheajad klasside vah. nöör
18.05.2011 Lihula tulemused klassid vaheajad klasside vah. nöör
25.05.2011 LMV LMV tulemused üldtulemused vaheajad nöör
01.06.2011 Kaasiku-Marimetsa tulemused vaheajad nöör
08.06.2011 Kuliste tulemused vaheajad  
24.08.2011 Roosta tulemused vaheajad nöör
31.08.2011 Palivere tulemused vaheajad nöör
07.09.2011 Pullapää tulemused vaheajad nöör
14.09.2011 Paralepa tulemused vaheajad nöör

2010 ------------------------------------------------------------------------------------

Kolmapäevakute koondtulemused 2010.xls
Läänemaa MV 2010 Vaheajad Lasterada
Koolinoorte MV 2010
(doc)


Kolmapäevakute etapid:

28.04.2010 Paralepa
05.05.2010 Kaasiku-Marimetsa laste
12.05.2010 Pullapää
26.05.2010 Kuliste laste
02.06.2010 Kaasiku
09.06.2010 Tuksi
18.08.2010 Peraküla
25.08.2010 Kaasiku-Marimetsa
01.09.2010 Pullapää
08.09.2010 Paralepa
(koos firmaspordiga)

2009 ------------------------------------------------------------------------------------

Kolmapäevakute koond 2009.xls
Läänemaa MV 2009
Läänemaa firmaspordi orienteerumine 2009

Kolmapäevakute etapid:

29.04.2009 Paralepa
06.05.2009 Kaasiku
13.05.2009 Pullapää
20.05.2009 Nõva
27.05.2009 Palivere
03.06.2009 Tuksi
10.06.2009 Kullamaa
12.08.2009 Roosta
26.08.2009 Kuliste
2.09.2009 Kaasiku
9.09.2009 Paralepa

2008 ------------------------------------------------------------------------------------

Kolmapäevakute koondtulemused (xls)2008
Läänemaa MV 2008
Terviseorienteerumine 20.04.2008 (südamenädala üritus)

Kolmapäevakute etapid:
Palivere 23.04.2008
Roosta 07.07.2008
Keedika 14.05.2008
Pullapää 21.05.2008 (Koos firmaspordi tulemustega.)
Peraküla 28.05.2008
Valgevälja I 04.06.2008
Kullamaa 11.06.2008
Nõva 13.08.2008
Kaasiku 27.08.2008
Tuksi 03.09.2008
Paralepa 10.09.2008

2007 ------------------------------------------------------------------------------------

Kolmapäevakute koond 2007
Läänemaa MV 2007
Läänemaa firmaspordi orienteerumine 2007 (doc)


Kolmapäevakute etapid:
Pullapää 02.05.2007 Rajad Klassid
Tuksi 09.05.2007 Rajad Klassid
Palivere 16.05.2007 Rajad Klassid
Roosta 23.05.2007 Rajad Klassid
Valgevälja I 30.05.2007 Rajad Klassid
Palivere 06.06.2007 Rajad Klassid
Paralepa 15.08.2007 Rajad Klassid
Roosta 22.08.2007 Rajad Klassid
Tuksi 29.08.2007 Rajad Klassid
Palivere 05.09.2007 Rajad Klassid
Paralepa 12.09.2007 Rajad Klassid

2006 ------------------------------------------------------------------------------------

Teisipäevakute koond 2006
Läänemaa MV 2006 (rtf)
Läänemaa Koolispordiliidu MV (rtf)
Suusaorienteerumine (doc)
Läänemaa firmaspordi võistlus 2006 (doc)

Teisipäevakute etapid:
Paralepa 02.05.2006
Pullapää 09.05.2006
Valgevälja 16.05.2006
Palivere 23.05.2006
Roosta 30.05.2006
Palivere 06.06.2006
Tuksi 15.08.2006
Pullapää 22.08.2006
Roosta 29.08.2006
Palivere 05.09.2006
Paralepa 12.09.06

2005 ------------------------------------------------------------------------------------

Teisipäevakute koond2005 (xls)
Läänemaa MV 2005 (doc)
Läänemaa firmaspordi võistlus 2005(xls)

2004 ------------------------------------------------------------------------------------

Teisipäevakute koond 2004 (rtf)
Läänemaa MV 2004 (pdf)


 

Läänemaa MV parimad 2003-2012

Klubi noortestipendiumi juhend
Tabel tulemustega 2009
Lisa: Võistluste nimekiri

 

 



Läänemaa Orienteerumisklubi Okas - okasorienteerumisklubi@gmail.com